?
Hulp nodig?
Gaan

De Groep Federale Verzekering is samengesteld uit drie maatschappijen

Hij wordt geleid door een directiecomité samengesteld uit :

  • Tom Meeus, afgevaardigd bestuurder, voorzitter van het directiecomité,
  • Marc Bandella, bestuurder-directeur;
  • Jean-Marie Bollen, bestuurder-directeur;
  • Tom De Troch, bestuurder-directeur;
  • Véronique Vergeylen, bestuurder-directeur.

Elke van de drie maatschappijen heeft een eigen raad van bestuur. Ontdek zijn samenstelling hier beneden. 

Ca juin 2018 pour web format OK

FEDERALE VERZEKERING: Gemeenschappelijke Kas voor Verzekering tegen Arbeidsongevallen

 

Raad van bestuur 

Voorzitter : 

Frank Goes

Externe functies*:

  • CoReGo N.V., Longtinstraat 103, 1090 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
  • Goes Entreprise N.V., Longtinstraat 103, 1090 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
  • SECO C.V.B.A., Aarlenstraat 53 Bus 2, 1040 Brussel, Voorzitter

Ondervoorzitter: 

Vincent Favier

Externe functies*:

 

  • STMC SOCIETE DE TOITURE, MAINTENANCE ET COUVERTURE S.A., rue Albert Mille 19, 7740 Pecq, Bestuurder
  • CELSIUS HVAC S.P.R.L., avenue de Maire 91, 7500 Tournai, vertegenwoordiger van S.A. "Gestion & Participations" als niet statutaire zaakvoerder
  • VINCENT FAVIER S.P.R.L., rue Albert Mille 19,7740 Pecq, Zaakvoerder

Afgevaardigd bestuurder, voorzitter van het directiecomité  

Tom Meeus 

Externe functies*:

  • B.E.M.-Flemish Construction and Investment Company N.V., Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder
  • AMICE, Troonstraat 98, 1050 Brussel, Bestuurder
  • Nationale Immobiliënvennootschap van het Bouwbedrijf NV (N.IM.BO.), Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder
  • Optimco NV, Boomsesteenweg 75, 2610 Antwerpen, Bestuurder, Voorzitter van de raad van bestuur

Bestuurders-directeurs, leden van het directiecomité 

Marc Bandella

Externe functie*:

  • S.P.R.L. VALLOIRES, rue des Roblets 3, 7180 Seneffe, Zaakvoerder
  • FONDATION VAN GOETHEM-BRICHANT (fondation d'utilité publique), Egmontstraat 11, 1000 Brussel, Bestuurder 
Jean-Marie Bollen
Véronique Vergeylen

Externe functie*:

  • B.E.M. II, Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder, vertegenwoordiger van Federale Verzekering, Gemeenschappelijke Kas voor Verzekering tegen Arbeidsongevallen
  • Optimco NV, Boomsesteenweg 75, 2610 Antwerpen, Bestuurder
Tom De Troch

Bestuurders 

Jean-Baptiste Braet**

Externe functies*:

  • AANNEMINGEN M. & J. BRAET NV., Toevluchtweg 2, 8620 Nieuwpoort, gedelegeerd bestuurder
  • INVESTBRA NV, Toevluchtweg 2, 8620 Nieuwpoort, gedelegeerd bestuurder
Rudy Buysse

Externe functies*:

  • M.S.B. N.V., Karnemelkstraat 2-4, 9060 Zelzate, Bestuurder, vertegenwoordiger van SOPET N.V.
  • PENTAS N.V., Karnemelkstraat 2-4, 9060 Zelzate, Bestuurder, vertegenwoordiger van SOPET N.V.
  • SOPET N.V., Fort Verboomstraat 9, 9130 Kieldrecht, Bestuurder
  • FIBS N.V., Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
Serge De Cuyper 

Externe functies*:

  • ALGEMENE ONDERNEMINGEN R. WYCKAERT N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • WYCOR N.V., Biezeweg 6, 9230 Wetteren, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • CREA-INVEST N.V., Coupure Rechts 164, 9000 Gent, financiële holding, Afgevaardigd Bestuurder
  • LIGHTHOUSE PARKINGS N.V., Dumortierlaan 90bis, 8300 Knokke-Heist, Bestuurder
  • FIDERIS C.V., Groenkraaglaan 5, 1170 Brussel, Bestuurder
  • PATRIMBEHEER N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Afgevaardigd Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • INDUSTRIELE EN BOUWKUNDIGE TOEPASSINGEN I.B.T. N.V., Brusselsesteenweg 217, 9320 Wetteren, Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • SEMINPARK N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • WYCIMMO N.V., Biezeweg 6, 9230 Wetteren, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • LES CHENES VERTS E.A.R.L., Domaine Les Chênes Verts, 83460 Taradeau (Frankrijk), Zaakvoerder
  • LES CHENES VERTS S.C.I., Domaine Les Chênes Verts, 83460 Taradeau (Frankrijk), Zaakvoerder
Patrick Declerck 

Externe functies*: 

  • DECOMO S.A., Boulevard Industriel 96, 7700 Mouscron, Afgevaardigd Bestuurder
  • MATEXPO N.V., President Kennedypark 31B B.2, 8500 Kortrijk, Bestuurder
  • SECO C.V.B.A., Aarlenstraat 53 Bus 2, 1040 Brussel, Bestuurder
  • FIDERIS C.V., Groenkraaglaan 5, 1170 Brussel, Ondervoorzitter van de raad van bestuur
  • VANDENWEGHE N.V., Statiestraat 69, 9870 ZULTE, Bestuurder
Frédéric de Schrevel 

Externe functies*:

  • BESIX GROUP N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Lid van het Strategisch en Uitvoerend Comité
  • BESIX N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Uitvoerende Bestuurder
  • FRANKI FOUNDATION BELGIUM S.A., Avenue Edgard Frankignoul 2, 1480 Tubize, Niet-uitvoerende Bestuurder
  • SIX CONSTRUCT Ltd, P.O. Box 1472, Sharjah (U.A.E.), Lid van de Supervisory Board
  • BESIX SANOTEC N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Bestuurder
  • OLYMPIADE BRUSSELS HOTEL N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Bestuurder
  • ARTHEPA B.V.B.A., Edmond Cordierlaan 1, 1160 Brussel, Zaakvoerder
  • OLYMPIC INVEST N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, Bestuurder
  • MIC CONSTRUCT N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Sint-Lambrechtswoluwe, Bestuurder
Pierre-Marie Melin

Externe functies*:

  • ART-IMO S.A., Chaussée Provinciale 85-87, 1341 Ottignies-Louvain-La-Neuve, Afgevaardigd Bestuurder
  • ITDW - IMMOBILIERE TRADECOWALL S.A., avenue de la Plante 22, 5000 Namur, Bestuurder
  • CLERINVEST S.A., Château Clerlande, Allée de Clerlande 3, 1348 Louvain-la-Neuve, Afgevaardigd Bestuurder
  • VALENA S.P.R.L., rue du Moulin 7, 1340 Ottignies-Louvain-La-Neuve, Zaakvoerder
  • GROUPEMENT FORESTIER DES SAQUEDES, Chemin des Saquèdes 62, 83120 Sainte Maxime (Frankrijk), vennoot-zaakvoerder
  • ASSET BUILDING COMPANY S.P.R.L., rue du Moulin 7, 1340, Ottignies-Louvain-La-Neuve, Zaakvoerder
Bruno Thollebeke

Externe functies*:

  • ACTIEF INTERIM SA, Bosstraat 67 bus 2, 3560 LUMMEN, Chief Executive Officer
Michel Vanderstraeten**

Externe functies*:

  • VDS GROUP NV, Europaweg 11, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • VANDERSTAETEN NV, Europaweg 11, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • EXECON NV, Bosstraat 54, b. 6, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • PEREMANS NV, Villalaan 47-49, 1500 Halle, voorzitter van de raad van bestuur
  • MONTREAL NV, Wijnegemsteenweg   49, B 1, 2970 Schilde, gedelegeerd bestuurder

Onafhankelijke bestuurder

Gilles-Olivier Moury

Externe functies*:

  • MOURY CONSTRUCT S.A., rue du Moulin 320, 4020 Liège, op Euronext genoteerde vennootschap, bestuurder
  • LES ENTREPRISES G. MOURY S.A., rue du Moulin 320, 4020 Liège, afgevaardigd bestuurder
  • BEMAT S.A., rue du Rond-Point 243, 6060 Gilly, bestuurder
  • MOURYLUX S.A., Op der Haart 4, 9999 Wemperhardt (Luxemburg), bestuurder
  • LIEGE-PROMOTION S.A., rue du Moulin 320/1, 4020 Liège, bestuurder
  • MOURY PROMOTION S.A., Voie de Liège 35, 4053 Embourg, bestuurder
  • PISCINE DE JONFOSSE S.A., Liège Airport B50, 4460 Grâce-Hollogne, bestuurder
  • FONCIERE DU PRE-AILY S.A., rue du Moulin 320, 420 Liège, bestuurder
  • 2 I IMMO INVEST S.A., Bois Héros 15, 1380 Lasne, bestuurder
  • FM PROPERTIES S.A., rue du Moulin 320, 4020 Liège, vaste vertegenwoordiger van Moury Promotion S.A., bestuurder
  • MOURY MANAGEMENT S.A., rue Sainte-Marie 24, 4000 Liège, bestuurder
  • IMMO Moury S.A., rue Sainte-Marie 24, 4000 Liège, op Euronext genoteerde vennootschap, effectief leider

Onafhankelijke externe bestuurder

Céline Azizieh

Externe functies*:

  • A.C.T. CONSULTING B.V.B.A., Birminghamstraat 57, 1080 Sint-Jans-Molenbeek, Zaakvoerder
  • ULB, Franklin Rooseveltstraat 50, 1050 Brussel, Invited Lecturer
  • UNIVERSITEIT ANTWERPEN, Middelhiemlaan 1, 2020 Antwerpen, Gastlector
  • HAUTE ECOLE FRANCISCO FERRER, Anneessensplein 11, 1000 Brussel, Invited Professor
Guido Roelandt

Externe functies*:

  • DRIJJARENBOS N.V., Perrestraat (OPV) 9 , 3360 Bierbeek, Afgevaardigd Bestuurder
  • DJB & PARTNERS C.V.B.A., Perrestraat (OPV) 9 , 3360 Bierbeek, Zaakvoerder
  • DJB INTERNATIONAL S.A, rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • EURCO INVEST, S.A.R.L, rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Zaakvoerder
  • INDEPENDANT CAPTIVE MANAGEMENT SERVICES S.A., Ancienne Route d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • COLLECTEAM INGENERIE SOCIAL S.A., rue Croquechâtaigne 13, 45380 La Chapelle Saint-Mesmin (Frankrijk), Bestuurder
  • AAA PROPERTY FINANCE S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • TOPCARE INVEST S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Bestuurder
  • CARE REINVEST S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Bestuurder

 

* Externe functies: behalve de mandaten uitgeoefend bij VZW's of andere verenigingen zonder rechtspersoonlijkheid.

** Nominatie onder voorbehoud van goedkeuring door de NBB.

 

FEDERALE VERZEKERING - Coöperatieve Vennootschap voor Verzekering tegen Ongevallen, Brand, Burgerlijke Aansprakelijkheid en Diverse Risico's CV

 

Raad van bestuur 

Voorzitter : 

Frank Goes

Externe functies*:

  • CoReGo N.V., Longtinstraat 103, 1090 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
  • Goes Entreprise N.V., Longtinstraat 103, 1090 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
  • SECO C.V.B.A., Aarlenstraat 53 Bus 2, 1040 Brussel, Voorzitter

Ondervoorzitter : 

Vincent Favier

Externe functies*:

 

  • STMC SOCIETE DE TOITURE, MAINTENANCE ET COUVERTURE S.A., rue Albert Mille 19, 7740 Pecq, Bestuurder
  • CELSIUS HVAC S.P.R.L., avenue de Maire 91, 7500 Tournai, vertegenwoordiger van S.A. "Gestion & Participations" als niet statutaire zaakvoerder
  • VINCENT FAVIER S.P.R.L., rue Albert Mille 19,7740 Pecq, Zaakvoerder

Afgevaardigd bestuurder, voorzitter van het directiecomité  

Tom Meeus 

Externe functies*:

  • B.E.M.-Flemish Construction and Investment Company N.V., Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder
  • AMICE, Troonstraat 98, 1050 Brussel, Bestuurder
  • Nationale Immobiliënvennootschap van het Bouwbedrijf NV (N.IM.BO.), Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder
  • Optimco NV, Boomsesteenweg 75, 2610 Antwerpen, Bestuurder, Voorzitter van de raad van bestuur

Bestuurders-directeurs, leden van het directiecomité 

Marc Bandella

Externe functie*:

  • S.P.R.L. VALLOIRES, rue des Roblets 3, 7180 Seneffe, Zaakvoerder
  • FONDATION VAN GOETHEM-BRICHANT (fondation d'utilité publique), Egmontstraat 11, 1000 Brussel, Bestuurder 
Jean-Marie Bollen
Véronique Vergeylen

Externe functie*:

  • B.E.M. II, Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder, vertegenwoordiger van Federale Verzekering, Gemeenschappelijke Kas voor Verzekering tegen Arbeidsongevallen
  • Optimco NV, Boomsesteenweg 75, 2610 Antwerpen, Bestuurder
Tom De Troch

Bestuurders 

Jean-Baptiste Braet**

Externe functies*:

  • AANNEMINGEN M. & J. BRAET NV., Toevluchtweg 2, 8620 Nieuwpoort, gedelegeerd bestuurder
  • INVESTBRA NV, Toevluchtweg 2, 8620 Nieuwpoort, gedelegeerd bestuurder
Rudy Buysse

Externe functies*:

  • M.S.B. N.V., Karnemelkstraat 2-4, 9060 Zelzate, Bestuurder, vertegenwoordiger van SOPET N.V.
  • PENTAS N.V., Karnemelkstraat 2-4, 9060 Zelzate, Bestuurder, vertegenwoordiger van SOPET N.V.
  • SOPET N.V., Fort Verboomstraat 9, 9130 Kieldrecht, Bestuurder
  • FIBS N.V., Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
Serge De Cuyper 

Externe functies*:

  • ALGEMENE ONDERNEMINGEN R. WYCKAERT N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • WYCOR N.V., Biezeweg 6, 9230 Wetteren, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • CREA-INVEST N.V., Coupure Rechts 164, 9000 Gent, financiële holding, Afgevaardigd Bestuurder
  • LIGHTHOUSE PARKINGS N.V., Dumortierlaan 90bis, 8300 Knokke-Heist, Bestuurder
  • FIDERIS C.V., Groenkraaglaan 5, 1170 Brussel, Bestuurder
  • PATRIMBEHEER N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Afgevaardigd Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • INDUSTRIELE EN BOUWKUNDIGE TOEPASSINGEN I.B.T. N.V., Brusselsesteenweg 217, 9320 Wetteren, Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • SEMINPARK N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • WYCIMMO N.V., Biezeweg 6, 9230 Wetteren, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • LES CHENES VERTS E.A.R.L., Domaine Les Chênes Verts, 83460 Taradeau (Frankrijk), Zaakvoerder
  • LES CHENES VERTS S.C.I., Domaine Les Chênes Verts, 83460 Taradeau (Frankrijk), Zaakvoerder
Patrick Declerck 

Externe functies*: 

  • DECOMO S.A., Boulevard Industriel 96, 7700 Mouscron, Afgevaardigd Bestuurder
  • MATEXPO N.V., President Kennedypark 31B B.2, 8500 Kortrijk, Bestuurder
  • SECO C.V.B.A., Aarlenstraat 53 Bus 2, 1040 Brussel, Bestuurder
  • FIDERIS C.V., Groenkraaglaan 5, 1170 Brussel, Ondervoorzitter van de raad van bestuur
  • VANDENWEGHE N.V., Statiestraat 69, 9870 ZULTE, Bestuurder
Frédéric de Schrevel 

Externe functies*:

  • BESIX GROUP N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Lid van het Strategisch en Uitvoerend Comité
  • BESIX N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Uitvoerende Bestuurder
  • FRANKI FOUNDATION BELGIUM S.A., Avenue Edgard Frankignoul 2, 1480 Tubize, Niet-uitvoerende Bestuurder
  • SIX CONSTRUCT Ltd, P.O. Box 1472, Sharjah (U.A.E.), Lid van de Supervisory Board
  • BESIX SANOTEC N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Bestuurder
  • OLYMPIADE BRUSSELS HOTEL N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Bestuurder
  • ARTHEPA B.V.B.A., Edmond Cordierlaan 1, 1160 Brussel, Zaakvoerder
  • OLYMPIC INVEST N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, Bestuurder
  • MIC CONSTRUCT N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Sint-Lambrechtswoluwe, Bestuurder
Pierre-Marie Melin

Externe functies*:

  • ART-IMO S.A., Chaussée Provinciale 85-87, 1341 Ottignies-Louvain-La-Neuve, Afgevaardigd Bestuurder
  • ITDW - IMMOBILIERE TRADECOWALL S.A., avenue de la Plante 22, 5000 Namur, Bestuurder
  • CLERINVEST S.A., Château Clerlande, Allée de Clerlande 3, 1348 Louvain-la-Neuve, Afgevaardigd Bestuurder
  • VALENA S.P.R.L., rue du Moulin 7, 1340 Ottignies-Louvain-La-Neuve, Zaakvoerder
  • GROUPEMENT FORESTIER DES SAQUEDES, Chemin des Saquèdes 62, 83120 Sainte Maxime (Frankrijk), vennoot-zaakvoerder
  • ASSET BUILDING COMPANY S.P.R.L., rue du Moulin 7, 1340, Ottignies-Louvain-La-Neuve, Zaakvoerder
Bruno Thollebeke

Externe functies*:

  • ACTIEF INTERIM SA, Bosstraat 67 bus 2, 3560 LUMMEN, Chief Executive Officer
Michel Vanderstraeten**

Externe functies*:

  • VDS GROUP NV, Europaweg 11, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • VANDERSTAETEN NV, Europaweg 11, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • EXECON NV, Bosstraat 54, b. 6, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • PEREMANS NV, Villalaan 47-49, 1500 Halle, voorzitter van de raad van bestuur
  • MONTREAL NV, Wijnegemsteenweg   49, B 1, 2970 Schilde, gedelegeerd bestuurder

Onafhankelijke bestuurder

Yvan Fieremans

Externe functies*:

  • CLEANING MASTERS N.V., Westkaai 11, 2170 Merksem (Antwerpen), Bestuurder
  • SYNERGYCONSULT B.V.B.A., Albatrosstraat 8/42, 8301 Knokke-Heist, Zaakvoerder
  • VERCOFI B.V.B.A., Albatrosstraat 8/42, 8301 Knokke-Heist, Zaakvoerder
  • KY² B.V.B.A., Kanunnik De Deckerstraat 20, 2800 Mechelen, Zaakvoerder

Onafhankelijke externe bestuurder

Céline Azizieh

Externe functies*:

  • A.C.T. CONSULTING B.V.B.A., Birminghamstraat 57, 1080 Sint-Jans-Molenbeek, Zaakvoerder
  • ULB, Franklin Rooseveltstraat 50, 1050 Brussel, Invited Lecturer
  • UNIVERSITEIT ANTWERPEN, Middelhiemlaan 1, 2020 Antwerpen, Gastlector
  • HAUTE ECOLE FRANCISCO FERRER, Anneessensplein 11, 1000 Brussel, Invited Professor
Guido Roelandt

Externe functies*:

  • DRIJJARENBOS N.V., Perrestraat (OPV) 9 , 3360 Bierbeek, Afgevaardigd Bestuurder
  • DJB & PARTNERS C.V.B.A., Perrestraat (OPV) 9 , 3360 Bierbeek, Zaakvoerder
  • DJB INTERNATIONAL S.A, rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • EURCO INVEST, S.A.R.L, rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Zaakvoerder
  • INDEPENDANT CAPTIVE MANAGEMENT SERVICES S.A., Ancienne Route d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • COLLECTEAM INGENERIE SOCIAL S.A., rue Croquechâtaigne 13, 45380 La Chapelle Saint-Mesmin (Frankrijk), Bestuurder
  • AAA PROPERTY FINANCE S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • TOPCARE INVEST S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Bestuurder
  • CARE REINVEST S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Bestuurder

* Externe functies: behalve de mandaten uitgeoefend bij VZW's of andere verenigingen zonder rechtspersoonlijkheid.

** Nominatie onder voorbehoud van goedkeuring door de NBB.

FEDERALE VERZEKERING - Vereniging van Onderlinge Levensverzekeringen

 

Raad van bestuur 

Voorzitter : 

Frank Goes

Externe functies*:

  • CoReGo N.V., Longtinstraat 103, 1090 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
  • Goes Entreprise N.V., Longtinstraat 103, 1090 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
  • SECO C.V.B.A., Aarlenstraat 53 Bus 2, 1040 Brussel, Voorzitter

Ondervoorzitter: 

Vincent Favier

Externe functies*:

  • STMC SOCIETE DE TOITURE, MAINTENANCE ET COUVERTURE S.A., rue Albert Mille 19, 7740 Pecq, Bestuurder
  • CELSIUS HVAC S.P.R.L., avenue de Maire 91, 7500 Tournai, vertegenwoordiger van S.A. "Gestion & Participations" als niet statutaire zaakvoerder
  • VINCENT FAVIER S.P.R.L., rue Albert Mille 19,7740 Pecq, Zaakvoerder

Afgevaardigd bestuurder, voorzitter van het directiecomité  

Tom Meeus 

Externe functies*:

  • B.E.M.-Flemish Construction and Investment Company N.V., Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder
  • AMICE, Troonstraat 98, 1050 Brussel, Bestuurder
  • Nationale Immobiliënvennootschap van het Bouwbedrijf NV (N.IM.BO.), Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder
  • Optimco NV, Boomsesteenweg 75, 2610 Antwerpen, Bestuurder, Voorzitter van de raad van bestuur

Bestuurders-directeurs, leden van het directiecomité 

Marc Bandella

Externe functie*:

  • S.P.R.L. VALLOIRES, rue des Roblets 3, 7180 Seneffe, Zaakvoerder
  • FONDATION VAN GOETHEM-BRICHANT (fondation d'utilité publique), Egmontstraat 11, 1000 Brussel, Bestuurder 
Jean-Marie Bollen
Véronique Vergeylen

Externe functie*:

  • B.E.M. II, Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Bestuurder, vertegenwoordiger van Federale Verzekering, Gemeenschappelijke Kas voor Verzekering tegen Arbeidsongevallen
  • Optimco NV, Boomsesteenweg 75, 2610 Antwerpen, Bestuurder
Tom De Troch

Bestuurders 

Jean-Baptiste Braet**

Externe functies*:

  • AANNEMINGEN M. & J. BRAET NV., Toevluchtweg 2, 8620 Nieuwpoort, gedelegeerd bestuurder
  • INVESTBRA NV, Toevluchtweg 2, 8620 Nieuwpoort, gedelegeerd bestuurder
Rudy Buysse

Externe functies*:

  • M.S.B. N.V., Karnemelkstraat 2-4, 9060 Zelzate, Bestuurder, vertegenwoordiger van SOPET N.V.
  • PENTAS N.V., Karnemelkstraat 2-4, 9060 Zelzate, Bestuurder, vertegenwoordiger van SOPET N.V.
  • SOPET N.V., Fort Verboomstraat 9, 9130 Kieldrecht, Bestuurder
  • FIBS N.V., Lombardstraat 34-42, 1000 Brussel, Afgevaardigd Bestuurder
Serge De Cuyper 

Externe functies*:

  • ALGEMENE ONDERNEMINGEN R. WYCKAERT N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • WYCOR N.V., Biezeweg 6, 9230 Wetteren, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • CREA-INVEST N.V., Coupure Rechts 164, 9000 Gent, financiële holding, Afgevaardigd Bestuurder
  • LIGHTHOUSE PARKINGS N.V., Dumortierlaan 90bis, 8300 Knokke-Heist, Bestuurder
  • FIDERIS C.V., Groenkraaglaan 5, 1170 Brussel, Bestuurder
  • PATRIMBEHEER N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Afgevaardigd Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • INDUSTRIELE EN BOUWKUNDIGE TOEPASSINGEN I.B.T. N.V., Brusselsesteenweg 217, 9320 Wetteren, Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • SEMINPARK N.V., Ottergemsesteenweg 415, 9000 Gent, Bestuurder, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • WYCIMMO N.V., Biezeweg 6, 9230 Wetteren, Voorzitter van de Raad van Bestuur, vertegenwoordiger van N.V. CREA-INVEST
  • LES CHENES VERTS E.A.R.L., Domaine Les Chênes Verts, 83460 Taradeau (Frankrijk), Zaakvoerder
  • LES CHENES VERTS S.C.I., Domaine Les Chênes Verts, 83460 Taradeau (Frankrijk), Zaakvoerder
Patrick Declerck 

Externe functies*: 

  • DECOMO S.A., Boulevard Industriel 96, 7700 Mouscron, Afgevaardigd Bestuurder
  • MATEXPO N.V., President Kennedypark 31B B.2, 8500 Kortrijk, Bestuurder
  • SECO C.V.B.A., Aarlenstraat 53 Bus 2, 1040 Brussel, Bestuurder
  • FIDERIS C.V., Groenkraaglaan 5, 1170 Brussel, Ondervoorzitter van de raad van bestuur
  • VANDENWEGHE N.V., Statiestraat 69, 9870 ZULTE, Bestuurder
Frédéric de Schrevel 

Externe functies*:

  • BESIX GROUP N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Lid van het Strategisch en Uitvoerend Comité
  • BESIX N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Uitvoerende Bestuurder
  • FRANKI FOUNDATION BELGIUM S.A., Avenue Edgard Frankignoul 2, 1480 Tubize, Niet-uitvoerende Bestuurder
  • SIX CONSTRUCT Ltd, P.O. Box 1472, Sharjah (U.A.E.), Lid van de Supervisory Board
  • BESIX SANOTEC N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Bestuurder
  • OLYMPIADE BRUSSELS HOTEL N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Brussel, Bestuurder
  • ARTHEPA B.V.B.A., Edmond Cordierlaan 1, 1160 Brussel, Zaakvoerder
  • OLYMPIC INVEST N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, Bestuurder
  • MIC CONSTRUCT N.V., Gemeenschappenlaan 100, 1200 Sint-Lambrechtswoluwe, Bestuurder
Pierre-Marie Melin

Externe functies*:

  • ART-IMO S.A., Chaussée Provinciale 85-87, 1341 Ottignies-Louvain-La-Neuve, Afgevaardigd Bestuurder
  • ITDW - IMMOBILIERE TRADECOWALL S.A., avenue de la Plante 22, 5000 Namur, Bestuurder
  • CLERINVEST S.A., Château Clerlande, Allée de Clerlande 3, 1348 Louvain-la-Neuve, Afgevaardigd Bestuurder
  • VALENA S.P.R.L., rue du Moulin 7, 1340 Ottignies-Louvain-La-Neuve, Zaakvoerder
  • GROUPEMENT FORESTIER DES SAQUEDES, Chemin des Saquèdes 62, 83120 Sainte Maxime (Frankrijk), vennoot-zaakvoerder
  • ASSET BUILDING COMPANY S.P.R.L., rue du Moulin 7, 1340, Ottignies-Louvain-La-Neuve, Zaakvoerder
Bruno Thollebeke

Externe functies*:

  • ACTIEF INTERIM SA, Bosstraat 67 bus 2, 3560 LUMMEN, Chief Executive Officer
Michel Vanderstraeten**

Externe functies*:

  • VDS GROUP NV, Europaweg 11, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • VANDERSTAETEN NV, Europaweg 11, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • EXECON NV, Bosstraat 54, b. 6, 3560 Lummen, gedelegeerd bestuurder
  • PEREMANS NV, Villalaan 47-49, 1500 Halle, voorzitter van de raad van bestuur
  • MONTREAL NV, Wijnegemsteenweg   49, B 1, 2970 Schilde, gedelegeerd bestuurder

 

Onafhankelijke Bestuurders

Juliette Dherte

Externe functies*:

  • EGTA N.V., Bergensesteenweg 1203, 1070 Brussel, Bestuurder, Permanente Vertegenwoordiger van N.V. JADHER
  • A.C.H. BOUW N.V., Desguinlei 22, 2018 Antwerpen, Bestuurder, Permanente Vertegenwoordiger van N.V. JADHER 
  • A.C.H. CONSTRUCT N.V., rue Sart-Dames-Avelines 46, 6210 Frasnes-lez-Gosselies, Bestuurder, Permanente Vertegenwoordiger van N.V. JADHER
  • N.V. A.C.H. BUILD, Bergensesteenweg 2103, 1070 Brussel, Bestuurder, Permanente Vertegenwoordiger van N.V. JADHER
  • BELGAFA CONSTRUCT N.V., Bergensesteenweg 1203, 1070 Brussel, Bestuurder, Permanente Vertegenwoordiger van N.V. JADHER
  • BRUALFA N.V., Klaverstraat 17, 1070 Brussel, Bestuurder, Permanente Veregenwoordieger van N.V. JADHER
  • IMMOLAROUE N.V., Klaverstraat 17, 1070 Brussel, Bestuurder, Permanente Vertegenwoordiger van N.V. JADHER
  • JADHER N.V., Vlasendaelstraat 38, 1070 Brussel, Afgevaardigde Bestuurder

Onafhankelijke externe bestuurder

Céline Azizieh

Externe functies*:

  • A.C.T. CONSULTING B.V.B.A., Birminghamstraat 57, 1080 Sint-Jans-Molenbeek, Zaakvoerder
  • ULB, Franklin Rooseveltstraat 50, 1050 Brussel, Invited Lecturer
  • UNIVERSITEIT ANTWERPEN, Middelhiemlaan 1, 2020 Antwerpen, Gastlector
  • HAUTE ECOLE FRANCISCO FERRER, Anneessensplein 11, 1000 Brussel, Invited Professor
Guido Roelandt

Externe functies*:

  • DRIJJARENBOS N.V., Perrestraat (OPV) 9 , 3360 Bierbeek, Afgevaardigd Bestuurder
  • DJB & PARTNERS C.V.B.A., Perrestraat (OPV) 9 , 3360 Bierbeek, Zaakvoerder
  • DJB INTERNATIONAL S.A, rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • EURCO INVEST, S.A.R.L, rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Zaakvoerder
  • INDEPENDANT CAPTIVE MANAGEMENT SERVICES S.A., Ancienne Route d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • COLLECTEAM INGENERIE SOCIAL S.A., rue Croquechâtaigne 13, 45380 La Chapelle Saint-Mesmin (Frankrijk), Bestuurder
  • AAA PROPERTY FINANCE S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Afgevaardigd Bestuurder
  • TOPCARE INVEST S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Bestuurder
  • CARE REINVEST S.A., rue d'Arlon 4, 8399 Windhof (Luxemburg), Bestuurder

* Externe functies: behalve de mandaten uitgeoefend bij VZW's of andere verenigingen zonder rechtspersoonlijkheid.

** Nominatie onder voorbehoud van goedkeuring door de NBB.

Hoe kunnen we je helpen?

Via telefoon : al klant

Tel: 02 509 04 11

Ma - Vrij : 9u tot en met 17u

Via telefoon : nog geen klant

Tel: 0800 14 200

Ma - Vrij : 9u tot en met 17u       

Ter plaatse

Zoek een kantoor of zetel

Jouw kantoor

Toegangsplan hoofdzetel

Jouw bescherming als klant

Federale Verzekering stelt alles in het werk jouw bescherming als klant te waarborgen en schikt zich naar de wettelijke bepalingen voor de bescherming van jouw privéleven, het gebruik van jouw gegevens en het bewaren van hun vertrouwelijkheid.

De maatschappij neemt alle noodzakelijke voorzorgen om belangenconflicten te vermijden, te voorkomen en te beheren. Ze baseert zich op objectieve criteria voor het aanvaarden van een risico, de tarificatie en de uitbreiding van de waarborgen. Je kan deze segmentatiecriteria raadplegen.

Heeft u een klacht?
Meer info

Ben je al klant bij Federale Verzekering ?

Alles weten over jouw contracten, jouw financiële producten of je gegevens,… met andere woorden, dankzij My Federale heb je toegang tot jouw volledig verzekerings/bellegingsportefeuille 24u/24, 
7 dagen/7 ! 

Meld je aan

Heb je nog geen toegangscode ontvangen
voor My Federale ?

Vraag deze hier aan